Cennik

Akupunktura z energoterapią
 • konsultacja                                           200 zł
 • zabieg całościowy                                650 zł
 • schorzenia układu rozrodczego        800zł
 • poważniejsze przypadki          800-1500 zł

Dietetyka chińska oraz ćwiczenia rehabilitacyjne

w cenie planu leczenia

Zabieg Qi Gong
 • 50 minut (całościowy)                   1500 zł

Masaż tuina
 • 50 min. (całościowy)              600 zł

PRZEBIEG LECZENIA

Na pierwszej wizycie odbywa się konsultacja z profesorem Zhang Fengjun oraz pierwszy zabieg akupunktury. Wszystkie zabiegi akupunktury wykonywane są przez profesora Zhang’a sterylnymi, jednorazowymi igłami. Zabieg jest połączeniem tradycyjnej akupunktury z Qigong Medycznym (bioenergoterapią). Jest to starożytna metoda stosowana przez dawnych Mistrzów, która wraz z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem profesora przynosi doskonałe rezultaty nawet w bardzo poważnych schorzeniach.

 • każdy pacjent traktowany jest indywidualnie w zależności od problemów zdrowotnych
 • zabieg akupunktury trwa od 30 do 40 minut
 • leczenie odbywa w serii po 10 zabiegów, zabiegi są codziennie przez 10 dni lub dwa razy dziennie przez 5 dni
 • leczenie wspierane jest terapią ziołową, zaleceniami dietetycznymi oraz ćwiczeniami rehabilitacyjnymi
 • dla podtrzymania efektów zalecane są zabiegi profilaktyczne raz w miesiącu.
 • podana cena dotyczy jednego zabiegu u profesora Zhang, zniżka 500zł przy płatności z góry za 10 zabiegów

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

Serdeczne podziękowania Mistrzowi i Panu Pawłowi. Pierwszy kontakt – sierpień 2015 roku. Mam przepukliny w kręgosłupie i na skutek urazu utraciłam czucie w prawej nodze i trzymanie moczu. Mistrz ratował mnie, leżącą na podłodze przez kilka godzin aż do powrotu czucia nogi i ustaniu wycieku bezwiednego. Przyjeżdżałam do kliniki kilkanaście razy aż stan mój ustabilizował się nie tylko w zakresie kręgosłupa, ale ogólnie (wątroba, nerki, serce). Kolejne wizyty 2-3 krotnie odbywały się gdy czułam się gorzej na kręgosłupie. W lipcu 2019 będąc pokrzywdzona nieprawidłowo wykonanym badaniem w kręgosłup przez neurologa, zesztywniała mi lewa noga. Spuchły mi kończyny, ból parzący najgorszy nocą. Mistrz znowu wyleczył mnie, że ponownie chodzę bez bólu.

Jadwiga

Do kliniki trafiłem za namową mojej sąsiadki. Byłem dość sceptyczny co do metody leczenia oraz cen zabiegów. Miałem duże obawy czy to mi coś pomoże. Okazało się że pomaga. Jestem bez środków przeciwbólowych już prawie 2 tygodnie i mogę wytrzymać bólowo. To napawa mnie optymizmem. Pracownicy są niezwykle uprzejmi i służą pomocą. Mogę stwierdzić, że akupunktura działa i pomaga. Polecam osobom, które nie mają już nadziei.

Jacek

Do Mistrza trafiłam 2 lata temu, po tym jak usłyszałam, że mam nieprawidłowy wynik cytologii. Komórki były zmienione, niewłaściwe. Lekarze proponowali mi zabieg, jednak ja wiedziałam ze trzeba leczyć przyczynę a skutek powoli sam zniknie dlatego zdecydowałam się na medycynę chińską. Mistrz powiedział, ze pomoże. I pomógł. Na początku miałam 12 zabiegów akupunktury, terapię ziołową, zalecone ćwiczenia i wskazanie na medytacje.
Zabrałam się za siebie. Robiłam wszystko według zaleceń. Po roku poszłam na kolejna serie zabiegów (akupunktura), bo wiedziałam, że poważne schorzenia nie znikają ot tak. Znów zioła, ćwiczenia, medytacja. Kosztowało mnie to dużo dużo pracy, mobilizacji wewnętrznej i samodyscypliny. Powtórzyłam badania. Wynik prawidłowy. Komórki niezmienione.
Hurrraaa!!!! Mimo dobrej wiadomości, nie zaprzestałam tego, o co prosił Mistrz. Na dodatek, średnio co pół roku pojawiam się na kilku zabiegach kontrolnych żeby udrożnić meridiany i wspomóc organizm. Jestem zdrowa, nie choruje, nie mam infekcji, przeziębień. Dostałam w zamian dużo zdrowia, dobrej energii i zyskałam wspaniałego przyjaciela- Mistrza Zhanga.

Anna, lat 31

Od dziecka miałam problemy ze skórą. W wieku 15 lat nasiliły się, chodziłam do wielu dermatologów, wszyscy zaleczali chorobę na krótką chwilę, po czym przypadłości powracały często ze wzmożoną siłą. Do Mistrza trafiłam prawie rok temu z okropną skórą na twarzy. Zrobił mi 10 zabiegów – bolesnych nie powiem, dostałam zestaw ziół, wskazówki dotyczące diety… w ciągu tego roku byłam jeszcze raz na około 5 zabiegach. Muszę powiedzieć, że pierwszy raz w życiu mam skórę w tak dobrym stanie. Przestałam korzystać z lekarstw, maści… a moja skóra wygląda świetnie… no i też bardzo dobrze się czuję. Mistrz jest jedyną osobą, która mi naprawdę pomogła. Kocham Mistrza, jak Mistrza i polecam wszystkim.

Ola

Przybyłam do gabinetu mając świadomość, że jestem bardzo chora. Byłam wycofana z życia, dostałam od lekarza proszki przeciwdepresyjne. Jednak poszukiwała innych metod na rozwiązanie mojego problemu. Przyszłam do Klinika Mistrza Zhang. Po 1o zabiegach akupunktury poczułam co to znaczy „odzyskać energię”. Jestem na drodze do całkowitego wyleczenia. Myślę, ze nastąpi to bardzo szybko.

Maria

Mistrz jest wybitnym lekarzem medycyny chińskiej. Ponad 10 lat temu leczyła się u niego moja Mama. Miała złośliwy nowotwór. Mistrz zapewniał, że po jego sesjach nie dojdzie do przerzutów i miał racje. Wówczas gdy inni lekarze nie dawali wielkich szans bo rak agresywny i późno wykryty. Mama cieszy się zdrowiem po dziś dzień. Wielu osobom poleciałam Mistrza i o wielu ogromnych sukcesach słyszałam. Jest naszym lekarzem rodzinnym. Polecam z całego serca.

Milla