Aktualności

Obóz letni z Mistrzem Zhang, Rytebłota 5-12 sierpnia 2018

Mistrz Zhang Fengjun serdecznie zaprasza na Obóz Letni do malowniczo położonego ośrodka Rytebłota na Pojezierzu Brodnickim. Pośród czystych lasów i jezior będziemy mieli okazję zgłębić wiedzę z zakresu: Taoistycznej Medycyny Chińskiej (akupunktura, akupresura, masaż Tui Na), Chińskich Sztuk Walki (Taijiquan, Xingyiquan, Baguazhang), ćwiczeń zdrowotnych i pracy z energią (Qigong) oraz  taoistycznych i buddyjskich praktyk medytacyjnych. Mistrz Zhang chciałby przekazać nam swoje holistyczne podejście łączące wiedzę i praktykę z wielu dziedzin. Będzie to istna uczta dla naszego ciała, umysłu oraz duszy pośród niemal dziewiczej przyrody!

akupunktura twarzy

Specjalistyczne warsztaty z prof. Wang Qicai

W dniach 21-22 kwietnia, w godzinach 10:00-17:00 (sob) i 9:00-16:00 (nd) zapraszamy Państwa na warsztaty pt.„20 kluczowych punktów w akupunkturze -zastosowanie oraz przypadki kliniczne. Akupunktura energetyczna”.

Klinika Mistrza Zhang pod nowym adresem

Informujemy, że z dniem 19 marca 2018 roku Klinika została przeniesiona do nowego lokalu przy ul. Jaktorowskiej 8 (wejście od strony Karolkowej 50).