Aktualności

Obóz letni Qigong z Mistrzem Zhang. 30/07-5/08/2023

Warsztaty prowadzone przez profesora World Academic Society of Medical Qigong Mistrza Zhang Fengjun. siedem dni głębokiej pracy z energią qi. Unikalna wiedza w linii przekazu starożytnych mistrzów qigong. Zakres merytoryczny obozu obejmuje:

Kurs “Akupunktura z elementami Qigong Medycznego – moduł 1” 24-25/09/2022  

Jest to pierwszy z sześciu modułów cyklu szkolenia, które jest połączeniem akupunktury praktycznej oraz nauki o energii czyli qigong. Program nastawiony jest na zajęcia praktyczne, słuchacze już na pierwszym zjeździe nauczą się jak przy pomocy akupunktury pomóc pacjentom w najprostszych dolegliwościach.

“Medycyna naturalna QIGONG”, autor Zhang Fengjun

Ukazała się najnowsza książka o medycynie naturalnej i Qigong autorstwa Mistrza Zhang Fengjun, w bardzo dobrym przekładzie Jarka Zawadzkiego. Jest to publikacja z serii międzynarodowych podręczników medycyny taoistycznej – unikat na polskim rynku, obowiązkowa lektura dla adeptów Qigong oraz terapeutów medycyny naturalnej.

Warsztaty Qigong z Mistrzem Zhang. 9-13/11/2022

Warsztaty prowadzone przez profesora World Academic Society of Medical Qigong Mistrza Zhang Fengjun. Pięć dni głębokiej pracy z energią qi. Unikalna wiedza w linii przekazu starożytnych mistrzów qigong. Zakres merytoryczny obozu obejmuje:

III Forum Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Europie Środkowo-Wschodniej

22 maja 2021 r. odbyło się III Forum Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prelegentami forum byli profesor Zhang Fengjun z Polski, profesor Sun Peilin z Belgii, profesor Tang Tiejun oraz profesor Yu Funian z Wielkiej Brytanii , profesor Xia Linjun i profesor Shao Baijun z Węgier. W tym roku spotkanie poświęcone było następstwom COVID-19 u pacjentów czyli głównie włóknieniu płuc, chronicznemu zmęczeniu, powikłaniach mózgowo-naczyniowych sercowo-naczyniowych oraz utracie węchu i smaku. Omawiano patogenezy, dobór ziół, akupunkturę i selekcji punktów, Tai Chi oraz Qigong,  Obradom forum przewodniczył Shao Baijun, wiceprzewodniczący i minister ds. Nauki Unii Środkowo-Wschodniej.

Obóz letni z Mistrzem Zhang, Bystre 18-26/07/2020

Tegoroczny obóz letni z Mistrzem Zhang odbył się na zaproszenie i we współpracy z Klubem Sportowym Nan Bei – Tygrys z Rzeszowa w Bystrem w Bieszczadach. Mnóstwo pozytywnej energii! W programie: tai chi, qigong, medytacja buddyjska, tradycyjna medycyna chińska i qigong medyczny. W czasie obozu odbył się także egzamin na stopień “Instruktora Qigong” – gratulujemy nowym Instruktorom! Pogoda wymarzona. Oprócz treningów, znalazł się czas na wycieczki i ognisko. Uroczyście obchodziliśmy urodziny mistrza Zhang. Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy za rok.

Warsztaty Qigong Medycznego z Mistrzem Zhang, Chochołów 8-16/02/2020

Dziewięć dni głębokiej pracy z energią qi, niespotykana uczta dla naszego ciała, umysłu oraz duszy w bezpośrednim przekazie Mistrza Zhang. Zakres merytoryczny obozu obejmuje warsztaty z: Qigong Medycznego, Taoistycznej Medycyny Chińskiej (akupunktura, masaż Tui Na) oraz Tai Chi. Mistrz Zhang chciałby podzielić się swoją głęboką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem pracy terapeutycznej z pacjentami.

Zajęcia Qigong z Mistrzem Zhang

Zapraszamy na cotygodniową praktykę Qigong Tybetańskiego z Mistrzem Zhang. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od 19:00 do 20:00. Miejsce:  ul. Jaktorowska 8 Warszawa

Warsztaty Qigong, Warszawa, 30.06.2019

Warsztaty Qigong zorganizowane we współpracy z Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Podzielone były na 2 części: Osiem Kawałków Brokatu (Ba Duan Jin), Ćwiczenia Pięciu Zwierząt (Wu Qin Xi). Zajęcia prowadzili znakomici nauczycieli z Chińskiego Związku Qigong. prof. Liu Xiaolei (Uniwersytetu Sportu w Pekinie) oraz dr. Zhang Yunya,Uniwersytet Sportu w Szanghaju

Obóz letni z Mistrzem Zhang, 28 lipca – 4 sierpnia 2019

Ośmiodniowe warsztaty obejmują: akupunkturę, masaż Tui Na, chińskie sztuki walki, Qigong oraz praktyki medytacyjne. Dodatkowo odbędzie się kurs „Akupunktura podskórna” (FU’s Subcutaneous Needling) oraz “Podstawy refleksologii stóp”.

Majówka z Mistrzem Zhang, Leśny Ośrodek „Nagórzyce”, 1-5 maja 2019

Mistrz Zhang Fengjun serdecznie zaprasza na wspólną majówkę nad Zalew Sulejowski. Pięć dni głębokiej pracy z energią qi, niespotykana uczta dla naszego ciała, umysłu oraz duszy w bezpośrednim przekazie Mistrza Zhang.

akupresura

Obóz zimowy Qi z Mistrzem Zhang, Masłów k/Kielc, 3-10 luty 2019

Obóz Zimowy w Górach Świętokrzyskich. Osiem dni głębokiej pracy z energią qi, niespotykana uczta dla naszego ciała, umysłu oraz duszy w bezpośrednim przekazie Mistrza Zhang.

akupunktura wyjazd

Obóz na Teneryfie z Mistrzem Zhang 28/11-2/12/2018

Serdecznie zapraszamy na obóz z Mistrzem Zhang na subtropikalną Teneryfę. Będzie to wspaniała okazja na doładowanie baterii, gdy w Polsce ciemno, zimno i ponuro. W programie warsztaty akupunktury, zajęcia …

akupunktura dłonie

Seminarium „Pchające Dłonie” 13-14/10/2018

Mistrz Zhang serdecznie zaprasza na Międzynarodowe Seminarium Taijiquan „Pchające Dłonie” z Mistrzem Zhu Changhai (8 Duan).

Seminarium odbędzie się 13-14 października br. w Warszawie.

akupunktura wyjazd 4

Obóz letni z Mistrzem Zhang, Rytebłota 5-12/08/2018

Mistrz Zhang Fengjun serdecznie zaprasza na Obóz Letni do malowniczo położonego ośrodka Rytebłota na Pojezierzu Brodnickim. Pośród czystych lasów i jezior będziemy mieli okazję zgłębić wiedzę z zakresu: Taoistycznej Medycyny Chińskiej.

akupunktura twarzy

Specjalistyczne warsztaty z prof. Wang Qicai

W dniach 21-22 kwietnia, w godzinach 10:00-17:00 (sob) i 9:00-16:00 (nd) zapraszamy Państwa na warsztaty pt.„20 kluczowych punktów w akupunkturze -zastosowanie oraz przypadki kliniczne. Akupunktura energetyczna”.

Klinika akupunktura

Klinika Mistrza Zhang pod nowym adresem

Informujemy, że z dniem 19 marca 2018 roku Klinika została przeniesiona do nowego lokalu przy ul. Jaktorowskiej 8 (wejście od strony Karolkowej 50).

akupunktura certyfikat

Mistrz Zhang wybrany na wiceprzewodniczącego        CEEFCMS

W dniach 4-5 marca 2017 w Budapeszcie odbył się zjazd Federacji Stowarzyszeń Medycyny Chińskiej z Europy Centralnej i Wschodniej (CEEFCMS). Na tym zjeździe, Mistrz Zhang Fengjun został wybrany wiceprzewodniczącym tej Federacji na czteroletnią kadencję od 2017 do 2021.