Aktualności

Warsztaty Qigong Medycznego z Mistrzem Zhang, Chochołów 8-16/02/2020

Dziewięć dni głębokiej pracy z energią qi, niespotykana uczta dla naszego ciała, umysłu oraz duszy w bezpośrednim przekazie Mistrza Zhang. Zakres merytoryczny obozu obejmuje warsztaty z: Qigong Medycznego, Taoistycznej Medycyny Chińskiej (akupunktura, masaż Tui Na) oraz Tai Chi. Mistrz Zhang chciałby podzielić się swoją głęboką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem pracy terapeutycznej z pacjentami.

Zajęcia Qigong z Mistrzem Zhang

Zapraszamy na cotygodniową praktykę Qigong Tybetańskiego z Mistrzem Zhang. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od 19:00 do 20:00. Miejsce:  ul. Jaktorowska 8 Warszawa

Warsztaty Qigong

Warszawa, 30.06.2019

Warsztaty Qigong zorganizowane we współpracy z Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Podzielone były na 2 części: Osiem Kawałków Brokatu (Ba Duan Jin), Ćwiczenia Pięciu Zwierząt (Wu Qin Xi). Zajęcia prowadzili znakomici nauczycieli z Chińskiego Związku Qigong. prof. Liu Xiaolei (Uniwersytetu Sportu w Pekinie) oraz dr. Zhang Yunya,Uniwersytet Sportu w Szanghaju

Obóz letni z Mistrzem Zhang, 28 lipca – 4 sierpnia 2019

Ośmiodniowe warsztaty obejmują: akupunkturę, masaż Tui Na, chińskie sztuki walki, Qigong oraz praktyki medytacyjne. Dodatkowo odbędzie się kurs „Akupunktura podskórna” (FU’s Subcutaneous Needling) oraz “Podstawy refleksologii stóp”.

Majówka z Mistrzem Zhang, Leśny Ośrodek „Nagórzyce”, 1-5 maja 2019

Mistrz Zhang Fengjun serdecznie zaprasza na wspólną majówkę nad Zalew Sulejowski. Pięć dni głębokiej pracy z energią qi, niespotykana uczta dla naszego ciała, umysłu oraz duszy w bezpośrednim przekazie Mistrza Zhang.

akupresura

Obóz zimowy Qi z Mistrzem Zhang, Masłów k/Kielc, 3-10 luty 2019

Obóz Zimowy w Górach Świętokrzyskich. Osiem dni głębokiej pracy z energią qi, niespotykana uczta dla naszego ciała, umysłu oraz duszy w bezpośrednim przekazie Mistrza Zhang.

akupunktura wyjazd

Obóz na Teneryfie z Mistrzem Zhang 28/11-2/12/2018

Serdecznie zapraszamy na obóz z Mistrzem Zhang na subtropikalną Teneryfę. Będzie to wspaniała okazja na doładowanie baterii, gdy w Polsce ciemno, zimno i ponuro. W programie warsztaty akupunktury, zajęcia …

akupunktura dłonie

Seminarium „Pchające Dłonie” 13-14/10/2018

Mistrz Zhang serdecznie zaprasza na Międzynarodowe Seminarium Taijiquan „Pchające Dłonie” z Mistrzem Zhu Changhai (8 Duan).

Seminarium odbędzie się 13-14 października br. w Warszawie.

akupunktura wyjazd 4

Obóz letni z Mistrzem Zhang, Rytebłota 5-12/08/2018

Mistrz Zhang Fengjun serdecznie zaprasza na Obóz Letni do malowniczo położonego ośrodka Rytebłota na Pojezierzu Brodnickim. Pośród czystych lasów i jezior będziemy mieli okazję zgłębić wiedzę z zakresu: Taoistycznej Medycyny Chińskiej.

akupunktura twarzy

Specjalistyczne warsztaty z prof. Wang Qicai

W dniach 21-22 kwietnia, w godzinach 10:00-17:00 (sob) i 9:00-16:00 (nd) zapraszamy Państwa na warsztaty pt.„20 kluczowych punktów w akupunkturze -zastosowanie oraz przypadki kliniczne. Akupunktura energetyczna”.

Klinika akupunktura

Klinika Mistrza Zhang pod nowym adresem

Informujemy, że z dniem 19 marca 2018 roku Klinika została przeniesiona do nowego lokalu przy ul. Jaktorowskiej 8 (wejście od strony Karolkowej 50).

akupunktura certyfikat

Mistrz Zhang wybrany na wiceprzewodniczącego        CEEFCMS

W dniach 4-5 marca 2017 w Budapeszcie odbył się zjazd Federacji Stowarzyszeń Medycyny Chińskiej z Europy Centralnej i Wschodniej (CEEFCMS). Na tym zjeździe, Mistrz Zhang Fengjun został wybrany wiceprzewodniczącym tej Federacji na czteroletnią kadencję od 2017 do 2021.