Aktualności

Letni obóz Qigong i Tai Chi z Mistrzem Zhang. 4-10/08/2024

Warsztaty prowadzone przez profesora World Academic Society of Medical Qigong Mistrza Zhang Fengjun. siedem dni głębokiej pracy z energią qi. Unikalna wiedza w linii przekazu starożytnych mistrzów qigong. Zakres merytoryczny obozu obejmuje:

Warsztaty Qigong, Warszawa, 30.06.2019

Warsztaty Qigong zorganizowane we współpracy z Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Podzielone były na 2 części: Osiem Kawałków Brokatu (Ba Duan Jin), Ćwiczenia Pięciu Zwierząt (Wu Qin Xi). Zajęcia prowadzili znakomici nauczycieli z Chińskiego Związku Qigong. prof. Liu Xiaolei (Uniwersytetu Sportu w Pekinie) oraz dr. Zhang Yunya,Uniwersytet Sportu w Szanghaju

“Medycyna naturalna QIGONG”, autor Zhang Fengjun

Ukazała się najnowsza książka o medycynie naturalnej i Qigong autorstwa Mistrza Zhang Fengjun, w bardzo dobrym przekładzie Jarka Zawadzkiego. Jest to publikacja z serii międzynarodowych podręczników medycyny taoistycznej – unikat na polskim rynku, obowiązkowa lektura dla adeptów Qigong oraz terapeutów medycyny naturalnej.

Zajęcia Qigong z Mistrzem Zhang

Zapraszamy na cotygodniową praktykę Qigong Tybetańskiego z Mistrzem Zhang. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od 19:00 do 20:00. Miejsce:  ul. Jaktorowska 8 Warszawa

akupunktura twarzy

Specjalistyczne warsztaty z prof. Wang Qicai

W dniach 21-22 kwietnia, w godzinach 10:00-17:00 (sob) i 9:00-16:00 (nd) zapraszamy Państwa na warsztaty pt.„20 kluczowych punktów w akupunkturze -zastosowanie oraz przypadki kliniczne. Akupunktura energetyczna”.

Klinika akupunktura

Klinika Mistrza Zhang pod nowym adresem

Informujemy, że z dniem 19 marca 2018 roku Klinika została przeniesiona do nowego lokalu przy ul. Jaktorowskiej 8 (wejście od strony Karolkowej 50).

akupunktura certyfikat

Mistrz Zhang wybrany na wiceprzewodniczącego        CEEFCMS

W dniach 4-5 marca 2017 w Budapeszcie odbył się zjazd Federacji Stowarzyszeń Medycyny Chińskiej z Europy Centralnej i Wschodniej (CEEFCMS). Na tym zjeździe, Mistrz Zhang Fengjun został wybrany wiceprzewodniczącym tej Federacji na czteroletnią kadencję od 2017 do 2021.